| Klaus_Klaus_1996 a întrebat:

Daca sunt pe lista candidatilor POTENTIAL admisi la facultate, trebuie sa merg sa confirm fara sa stiu daca o sa prind loc sau nu?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pai tu nu ești admisă, ești in așteptare, adică dacă cineva renunța și își retrage dosarul o sa fie admis următorul de pe lista de așteptate. Înmatricularea se face după ce ești pe lista celor admiși, o sa se anunțe la facultate.

1 răspuns:
| LeVej a răspuns:

Dacă nu ți ai pus dosarul original în altă parte... din câte știu eu... nu mai trebuie să faci nimic. Cel mai bine ar fi să suni la secretariat și să întrebi acolo.