| Razv_Razvy_1998 a întrebat:

Daca sunt pe lista de asteptare la ASE, am sanse sa intru la taxa cu media 7.06, la Economie agroalimentara si a mediului, daca platesc jumatate din taxa de scolarizare? Ultima medie la taxa a fost de 7.46 acum la primele rezultate. Daca nu intru, primesc banii inapoi?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU contează cât plăteşti!

Dacă se eliberează locuri şi vei avea media corespunzătoare, vei fi admis/ă!
Admiterea/redistribuirea se face după medie, nu după suma pe care o achiţi!

Toate cele bune!