| Ana876ana a întrebat:

Dacă vreau sa ma transfer de la un liceu vocațional (arte-actorie) la bio-chimie, la ce dau diferențele? Va rog e urgent.
ȘI când ar trebui sa merg sa îmi cer transferul?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Transferuls e poate face numai la toamna si numai dupa ce ai sustinut si luat examenele de diferenta la Biologie si chimie.
examenel de diferenta se sustin curand, si de ele depinde transferul.
Evident, trebuie sa ai media generala, egala sau mai mare cu a ultimului intrat.
Nu s accepta transferuri daca ai note mici la purtare, corijente sau medii neincheiate.