| Madalina200518 a întrebat:

Daca vreau sa ma transfer la filologie, trebuie sa dau diferente? Daca da, la ce materii? Mentionez ca nu am facut latina si din cate stiu, se da

Răspuns Câştigător
| samforafixshoion a răspuns:

Vei da diferente. O colegă a dat diferențe la limba latină, materia de clasele 9-11.

| samforafixshoion a răspuns (pentru samforafixshoion):

9-10*

| Madalina200518 explică (pentru samforafixshoion):

Chiar daca ma trasfer la sfarsitul primul semestru? Sunt clasa a 9 a si nu-mi place unde am ajuns? Am incercat sa ma transfer la pedagogic, dar mi s-a zis ca nu se poate, iar acum as vrea ceva filologie

| samforafixshoion a răspuns (pentru Madalina200518):

Asta nu stiu. Imi pare rau! Colega mea s-a transferat acum in clasa 11. Ai putea sa intrebi la secretariatul scolii sau dirigintele clasei tale sau diriginta.