| Noctis a întrebat:

Daca vreau sa repet anul 1 la inginerie-calculatoare ULBS din cauza neacumularii numarului de credite, retrag dosarul si ma inscriu din nou si dau si examen de admitere, sau completez o cerere ceva si repet anul fara sa mai dau admitere din nou?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ești din Sibiu, nu? Întreabă la secretariat, ori solicită părerea un profesor din cadrul acelei facultăți. El te poate informa. Totuși, alege unul care e mai sociabil.