| Sso_Ovidiu_Sso_1978 a întrebat:

Daca vreau sa scap de Ed.Fizica (Sport) printr-o scutire medicala care ma scuteste de sport pe tot anul, cand eu vreau sa dau la Academia de Politie demonstrand atunci printr-o adeverinta ca sunt upt de sport, este o problema?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cand vei candida pentru Academia de Politie nu vei dovedi cu adeverinta ca esti apt ci va trebui sa treci un examen medical serios si sa reusesti la probele fizice.
Nu cred ca se va tine cont de acea adeverinta de scutire, desi ar putea ridica un semn de intrebare.
Te sfatuiesc sa faci orele de sport, sunt in folosul tau.