| d33a a întrebat:

Dai examen pentru a intra la un liceu la o clasa cu bilingv si treci examenul, dar au luat altii nota mai mare ca tine si se ocupa locurile.Chiar daca ai trecut testul, ca sa te inscrii la alt liceu care are o clasa de bilingv, trebuie sa dai alt test sau ramane tot acela?

Răspuns Câştigător
| ELD a răspuns:

Nu, acel test e valabil la orice liceu te ducihappy. Nu mai trebuie sa dai altul.Bafta!

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Nu trebuie sa mai dai alt test, cel dat prima data este valabil pentru oricare liceu in ordinea mediei obtinute.

| ELD a răspuns:

Mersi pentru funda:*

| d33a explică:

Npc :*