| MrAngelus a întrebat:

Dati-mi si mie va rog site-uri cu teste de cultura generala (gratis).

Răspuns Câştigător
| MrAngelus explică (pentru Corina):

E perfect ce mi-ai dat, multumescwinking.

| Corina a răspuns (pentru MrAngelus):

Cu multa placere! Multumesc si eu de apreciere si spor la teste!

7 răspunsuri:
| mary554 a răspuns:

Exista un joc conquiztador doar ca trebuie sa iti faci cont dar nu te costa si poti sa alegi ce fel de teste vrei are de juniori oamnei mari sport si unul cu anonimi care e la o ora exacta si poti sa iti faci prieteni si sa ai puncte si funde, dar sa stii concurezi impotriva a 3 persoane nu esti numai tu si cel mai rapid si corect castiga!

| MrAngelus explică (pentru mary554):

Repet, il joc din 2008.

| AaLeXxA a răspuns:

Www.conquiztador.ro - e un fel de joc cu intrebari de cultura generala. E mult mai amuzant decat un test normal, dar de asemenea mult mai dificil.

| MrAngelus explică (pentru AaLeXxA):

Nu, il joc din 2008 big grin