| ramona11ramona a întrebat:

Dati-mi site-ul de unde pot descarca yahoo mesenger 10 beta

P. S sa nu fie vreo panarama

9 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Încearcă să descarci ultimul Messenger chiar de pe site-ul lor. Messenger 10 beta a fost finalizat și nu mai există. Acum e doar Messenger 10, dar nu știu de unde îl poți descărca. E mai greu să găsești versiunile mai vechi. Cel mai nou e Messenger 11.5. Trebuie să fie mai bun decât 10.
http://messenger.yahoo.com/win/

| Outspoken2 a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu, si era enervantafrustrated, dar din fericire am gasit yahoo messener 12.nu il am ca sa ti-l pot trimite dar am pe cel 9!big grin

| pitbull93 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa iei ultimul de pe yahoo.com pentru ca este foarte bun

| ramona11ramona explică (pentru pitbull93):

Eu am un mess pe care nu pot ca trimit nici un emoticon

si cineva mia sp ca descarc varianta 10 beta

| ramona11ramona explică (pentru pitbull93):

De unde pot descarca ca am cautat dar am gasit numai panarame care daca le descarc nu se instaleazacryingcryingcrying

| nicoletaciurea a răspuns:

Te pot ajuta eu

| nicoletaciurea a răspuns (pentru nicoletaciurea):

Sper ca interesant pentru ca inca nu l-am privit

| nicoletaciurea a răspuns (pentru nicoletaciurea):

Inca nu l-am privit dar sper ca este intersant

| nicoletaciurea a răspuns (pentru nicoletaciurea):

Da va multumesc a toate