| bogdy97bsi a întrebat:

Dau fuindita.Stiti jocuri simulatoare cu trenuri si avioane? (in afara de flight simulator si mersi train simulator).

Răspuns Câştigător
| Alphawolf a răspuns:

Http://my.softarchive.net/search/?cu=simulator
La adresa data gasesti simulatoare de toate genurile. Dai click pe Read More la jocul dorit si vei gasi link-urile

2 răspunsuri:
| Alphawolf a răspuns:

Adresa data face figuri dar poti da click pe obtiunea Games si cauti jocul simulator dorit. Poti folosi Search-ul pentru a cauta mai repede. Scrii "simulator" si dai search si iti va aduce simulatoarele

| rserpu a răspuns:

Rail Road Tycoon, mi se pare si acum interesant. Prima data am jucat cam 7-8 ani in urma, la fel si Airport Tycoon.
http://download.cnet.com/Railroad-Tycoon-II/3000-7551_4-10022420.html asta-i linkul, dar probabil e demo.