| anonim_4396 a întrebat:

DAU FUNDA! Bună! Eu sunt interesata sa fac la facultate Business și Turism. Am mai multe întrebări la care vreau sa răspundeți. E de viitor? Ce pot ieși? Cam care sunt salariile? De ce skilluri am nevoie? Va rog sa detaliați. Dacă ați făcut o facultate de genul sau cunoașteți pe cineva va rog sa îmi spuneți cum e. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Speranta12 a răspuns:

O sa lucrezi in hoteluri si restaurante, agentii de turism, companii aeriene sau poti sa iti faci propria afacere