| anonim_4396 a întrebat:

DAU FUNDA! Cum imi poate lua cineva locul bugetat din al doilea semestru si sa ajung de la buget la taxa? Ce trebuie sa fac ca sa nu imi fie luat locul, cate credite luate trebuie sa iau? Trebuie sa le iau pe toate sau e un numar de?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie ca un numar de studenti, egal cu numarul studentilor pe loc bugetat, sa obtine rezultate mai bune decat tine la examenele de dupa primul semestru. Ca sa ramai pe loc bugetat trebuie sa obtii asemenea rezultate care sa-ti permita clasarea pe locurile bugetate. Nu exista o anumita medie sau numar de credite, depinde ce faci tu fata de ce fac ceilalti colegi.