| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda pentru cea mai buna traducere. Fara google translate. Astept si mesaj privat in caz de mi se mai sterge postul

"pulled tight on their leashes as a messenger on horseback approached along a path through the trees."

Răspuns Câştigător
| calitro a răspuns:

"au tras cu putere de lese lor cât timp un mesager se apropria călare de-a lungul potecii printre copaci"

1 răspuns:
| Rimidalvv a răspuns:

"au tinut cu putere zgarzile in timp ce mesagerul s-a apropriat de drumul printre copaci "
Sper ca te-am ajutat.