| LG_3455 a întrebat:

Dau o sexy funda"!
Cum fac poze cu webu de pe laptop?big grin

10 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Www.cameroid.com
Aici iti faci poze cate vrei.

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Dacă ai web, atunci dă la start și apoi caută la search „web" și îți găsește programul web-ului.Dă click după ce l-ai găsit și se aprinde web-ul și poți înregistrra videoclipuri sau face poze.Ele se salvează în imaginile windows-ului.
Sper că te-am ajutat happy

| Robert a răspuns:

1.In setarile webului ai si aceasta optiune.
2 Iti instalezi http://splitcam.biz/

| Fujito a răspuns:

La laptop ai primit si Cd-ul cu driverele sper acolo ai inclus la instalare si softwaru intri in software si ai acolo undeva un tab ''take photo'' sau ceva de genu. In caz, ca nu exista acel CD intri pe situl producatorului si gasesti acolo driverul pentru web cam

| Laviiiiii a răspuns:

Vezi ca webu trebuie sa aiba un buton ceva, apesi acolo si zambestibig grin

| Mariana155 a răspuns:

Cu mainile si cu cap.

| flory9787 a răspuns:

PAi intri la my computer.si de acolo trebuie sa iti arate o imagine cu o camera sau una cu titlul camera and scaner dai acolo.

| Frankie a răspuns:

Cu softu de la webcam. daca nu vezi ca ai o tasta print screen apesi pe aia apoi te duci in paint si apesi ctrl+v(paste) si salvezi ca jpegwinking

| nury a răspuns:

Asa, te duci la "my computer" apoi "USB Video Device". aici o sa pornesti web si poti face poze happy

| Radw060 a răspuns:

Salut pai intra in setari acolo unde ai instalat webu si trebuie sa iti apara acolo camera si tu duce de deschizi camera vezi acolo sus unde scrie, capture, dai pe ea si dai capture image si se salveaza undeva prin C parca ...in documents and setings sper ca ti-am fost de ajutor fundita?