| Geo_Geo_2000 a întrebat:

De ce a inceput liceul in Giurgiu pentru toate clasele daca rata de infectare este de 1.63?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Păi primăria poate decide altfel. Dacă guvernul a dat liber, a dat și ea.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă este o rată de infectare mică. Doar de la 3.00/1000 se consideră perciuloasă.

| Geo_Geo_2000 explică (pentru sadrian46):

Pai nu ar fi trebuit sa fim in scenariul galben si sa mearga doar clasa a 12-a?

| Sofer a răspuns (pentru Geo_Geo_2000):

Păi primăria poate decide altfel. Dacă guvernul a dat liber, a dat și ea.

| Sofer a răspuns:

Nu e foarte mare rata de infectare.