| AlexDorinel a întrebat:

De ce adolescentii fac multe prostii?

De ce la o varsta mai mica nu prea se intampla asta si se intampla cand esti mai mare (15-18 ani)?

Adica creierul ar trebui sa se dezvolte odata cu inaintarea in varsta.

17 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Hormoni laughing
Păi, nu e ca și cum restul nu făceau. Așa se naște o poveste bună.
Apropo, nu mai sunt adolescentă laughing Mă enervează tendința asta de " pe vremuri era mai bine, noi eram cei mai cei ". Nu erați, nu sunteți și nici ceilalți nu sunt. Au crescut cu alte chestii și e normal că nu trebuie să rămânem la același nivel.
Apropo de comentariul de mai jos, nu am nevoie de alcool să mă distrez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si adultii fac prostii. Asa invatam. Din greseli. Tu esti genul de adolescent care traieste cu impresia ca la 20 de ani o sa atinga un mare nivel de maturitate si toata viata lui o sa fie in ordine si lipsita de pacat rolling on the floor o sa ai o mare surpriza.

Răspuns utilizator avertizat