| AndraLavi a întrebat:

De ce ai alege un master in Relatii Internationale si Studii Europene? (Secolele 19-20)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce vrei sa urmezi masterul respectiv. Pentru un pasionat de istorie, poate fi un hobby, dar il poate ajuta ulterior si profesional (ca profesor, de exemplu). Daca il alegi in vederea obtinerii unui job intr-o institutie europeana, poate fi un punct de pornire, pe langa alte studii in domeniu.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu? Nu aleg.

| AndraLavi explică (pentru darrio2007):

Aveam nevoie de un raspuns concret. Am intrebat ''De ce ai alege'', adica sa te pui in postura in care ai face-o.Multumesc anticipat!

| laSoledad a răspuns (pentru AndraLavi):

N-are empatie destula incat sa se transpuna in alte roluri.