| sadicafuck17 a întrebat:

De ce credeti ca oamenii isi ascund iubirea, dar isi arata ura atat de evident?

3 răspunsuri:
| NameInUse a răspuns:

Sa nu para vulnerabili. Iubirea te face mai slab, ura te face sa pari mai puternic.

Răspuns utilizator avertizat
| anor a răspuns:

Sa nu se faca de ras pentru ca le este frica de ala la care tine pentru ca crede ca nu simte la fel pentru el /ea, daca vrei sa il faca sa recunoasca spune-i tu primul /prima.Si incepe prin ai spune daca prin absurd imi place te tine tie ti-ar placea, dar inainte mai apropie-te de el/ea si mai atimgei din cand in cand mana (din greseala)sau stai langa el dupa spune-i. cam asa merge treaba crede-ma.