| anonim_4396 a întrebat:

De ce fel de acte ai nevoie ca sa te muti de la o scoala la alta? Fundoiwinking

2 răspunsuri:
| Flory_2276 a răspuns:

Pai stiu ca iti trebuie diploma din clasele 5-8 pe care o ai depusa la scoala la care esti, si trebuie, bineinteles, mai intai sa depui o cerere la director prin care ii spui ca vrei sa te transferi si trebuie numaidecat sa precizezi motivul. Apoi directorul decide daca iti acorda sau nu transferul si mergi la scoala la acre vrei sa te transferi si intrebi de ce ai nevoie pe langa diploma aia...Bafta

| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Actele tale personale,, situatia ta scolara pana in prezent la scoala actuala,, iar restul actelor le vei completa/semna etc impreuna cu directorul sau directoarea...trebuie sa aduci si o cerere de la scoala unde vrei sa te muti.