| Pascu_Teo_1999 a întrebat:

De ce la rezultul la bac la unele persoane, in casuta de competente digitale nu e mentionat nimic?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ca nu au participat la proba.

| crud a răspuns:

Poate nu era nevoie de competente digitale ca proba de bac. Vezi filologie.

| Directioner99 a răspuns:

La mine in Vaslui va sa nu mai participi la proba de competente digitale, se poate face un fel de curs pe care trebuie sa l platesti in functie de calificativul pe care il doresti ex incepator mediu avansat experimentat.la cursul acela se fac tot niste fise cu excel word si etc iar la final iti da diploma pe care o prezinti la scoala si te scuteste de proba de competente digitale