| decemiatisterscontulrevine a întrebat:

De ce mi-ati sters contul TPU? Cu ce am gresit?

Răspuns Câştigător
| nugasescusernameliber a răspuns:

Nu stiu de ce ti-au sters contul dar numele ales e superlaughing bine-ai revenit

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca ai un nume predestinat. Esti tot ăla care folosea cuvinte vulgare pe aici. Intrebarea ta este de prisos. E acelasi stil de scriere.

| Salontanul a răspuns (pentru darrio2007):

Corect! Si eu am vazut cateva raspunsuri aiurea, porcoase si jignitoare.

| decemiatisterscontulrevine explică (pentru darrio2007):

Da, tot ala sunt. Dar chiar voiam sa te intreb: tu nu ai viata de tot stai toata ziua pe TPU?

| darrio2007 a răspuns (pentru decemiatisterscontulrevine):

Am viată. Sunt casatorit, copiii sunt la casa lor. Astept sa ma reantorc la munca in Anglia.Te deranjeaza ca te critic mereu?

| Desireღ a răspuns:

Fenomenal nume, welcome back.

| decemiatisterscontulrevine explică (pentru Desireღ):

Multumesc! Macar ma intelegi.