| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu sunt afisate notele de la bac din ultimii ani pe edu?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca nu sunt obligati sa le afiseze electronic.

| lala240 a răspuns (pentru Violleta2022):

Notele din 2007, de ex, sunt afisate
wtf

| Violleta2022 a răspuns (pentru lala240):

Si ce daca cele din 2007 sunt afisate?! a fost cineva care a avut chef sa le afiseze si dupa aceea nu a mai avut chef.

Dupa cum am mai scris: pentru ca nu sunt obligati sa le afiseze online!
Cine-i interesat, merge la scoala respectiva si afla mediile.

| lala240 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai daca pentru anumiti ani sunt afisate, poate e o eroare de la ei. Oricum, pentru asta e site ul. Mereu s-au pus notele pe site. Whatever

Prea multa lene pentru cautat pe la scoli tongue

| Mihai11 a răspuns:

Http://static.bacalaureat.edu.ro/2016/
Aici găsești cele din 2016, iar pe bara din stânga sunt rezultatele din fiecare an de la 2004 încoace.

| lala240 a răspuns (pentru Mihai11):

Tot nu imi afiseaza...