| anonim_4396 a întrebat:

De ce s-a umplut site-ul asta dintr-o data de trolli si de copii lipsiti de educatie, care lasa comentarii irelevante si injurioase de genul "putea gandi", "nu judeci", injuraturi, aberatii etc? Inainte parca nu era asa.
Ce parere aveti despre persoanele de genul si despre trolli?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Boss,

Vaccin anti troll sau anti prostie nu s-a facut inca.

Asa ca stai cuminte si uita-te la astia micii. Ca ei sunt viitorul luminos si iti vor plati tie pensia.

Nu mai fii rau cu ei... cand cea mai grea cerinta la bac este sa coloreze un patrat si nu reusesc... nu inseamna numai prostie, inseamna creativitate.

Ma tot uit la Asia si aia baga ca leii la invatatura.
Apuca-te de o chineza de pe acum, o sa iti fie usor sa vorbesti cu doctorii in viitor.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma uit la intrebarile tale si am impresia ca si tu esti un mic troll

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Cred ca glumesti. laughing
As putea sa iti dau nenumarate exemple de trolli. Eu nu sunt unul dintre ei.

| Sn4k3 a răspuns:

Pai sunt si intrebari demne de astfel de raspunsuri.

| anonim_4396 explică (pentru Sn4k3):

Eu ma refer la intrebarile/raspunsurile perfect normale, care primesc din senin comentarii de genul.

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonim_4396):

A, astia sunt dintotdeauna. Isi fac veacul degeaba pe aici, ei stiu de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e modul in care le vorbesc si lor parintii. Suparati, arunca ce au in cap.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-s copii. Ci oameni în toată firea. Ceea ce e trist.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oameni cu prea mult timp liber si prea putin creier laughing