| Jokj a întrebat:

De ce sunt o persoana emotiva? Sunt baiat dar mai am cateodata niste emotii destul de mari

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca simti asta in prezenta unor fete, este destul de normal.

| AvalohAlyn a răspuns:

Asa este genetica ta,sunt persoane mai emotive(din nastere) si persoane mai putin emotive,dar iti zic ceva, e normal sa ai emotii, mai rau era daca nu aveai deloc emotii.happy Oamenii au emotii fiindca sunt persoane care au ratiune, ganduri si mai ales sentimente.

| Jokj explică (pentru AvalohAlyn):

Oare ma pot remedia cat de cat? Am emoti si nu pot sa fiu foarte glumet nu vreau sa par pampalau daca intelegi...

| AvalohAlyn a răspuns (pentru Jokj):

Încearcă Sedatif PC sau un psiholog. Poti să îți mai reduci emotiile dar sa le elimini definitiv nu prea.