| BurLeaX a întrebat:

De ce vor romancele sa le scrii corect gramatical? Am fost in multe tari dar din cate am observat doar romancele au avut ceva impotriva gramticii mele. As dori sa inteleg ce este in neregula cu scrisul incorect gramtical in chat? Daca eu scriu foarte bine si de inteles la ce mai are rost sa scriu gramatical?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Astea sunt povestii, sa te respingă, mai lasă-mă ca nu trăim intr o tara culta, trăim intr o sărăcie de țară, te respinge ca nu le atragi fizic, de asta le plac smecheri frumoși dar cu o personalitate de mascul adevărat

| Catrice a răspuns:

Ne-inregula...in neregula vrei sa zici laughing

| BurLeaX explică (pentru Catrice):

Ah si sunt analfabet, atunci nu?

| darrio2007 a răspuns (pentru BurLeaX):

Nu, doar agramat.

| Catrice a răspuns (pentru BurLeaX):

Nu.

| Zuzu1991 a răspuns:

Pentru ca e un fetish in rrromanica relativ la, limba
in alte culturi nimeni nu sta sa te phoota la melodie ca ai scris un cuvant gresit

iar cel mai penibil dintre cei mai penibili a fost Pruteanu, care vroia sa nu se foloseasca oficial decat cuvinte romanesti, iar asta chiar dupa cineva i-a rupt mufa cu intrebarea: "atunci tu ce functie ai? ca, senator nu e cuvant romanesc" big grin

| Mopmop a răspuns:

Daca demonstrezi ca scrii corect gramatical unei femei automat ea va intelege ca esti un tip cultivat si inteligent. Nu toate vor 22cm. Se gandesc si la ce urmeaza dupa ce coborati din pat.

| BurLeaX explică (pentru Mopmop):

Adica daca eu nu am gramatica nu am cultura generala?

| Mopmop a răspuns (pentru BurLeaX):

Pai... nu prea. Uite, eu iti spun sincer am invatat gramatica dupa ureche...gen nu am tocit definitiile. Daca ma intrebi de genul subst sau acordul predicat/subiect, diateza pasiva etc, is in pom. Insa citind mult mi-am perfectionat gramatica, ortografia si punctuatia etc. Si da, marea majoritate a femeilor sunt atente la aceste "detalii"?

| BurLeaX explică (pentru Mopmop):

Multimesc pentru raspuns... dar am o alta problema... am 8 ani de Anglia.ce sa fac sa incep iar cu abecedarul?

| Mopmop a răspuns (pentru BurLeaX):

Daca nu ma insel, cititul si scrisul pot fi catalogate ca deprinderi. Asa incat, chiar daca ai 8 ani de UK asta nu reprezinta un impediment cred... iti trebuie doar exercitiu.
Multa bafta in dragoste iti doresc!
PS : din experienta mea cred ca o relatie stabila trebuie sa se bazeze pe Comunicare, Respect si apoi Pat...

| RAY a răspuns (pentru Mopmop):

Trăim intr o tara foarte culta, asa e

| RAY a răspuns (pentru Mopmop):

Omule la cum arăți tu îți garantez ca nu atragi sexul opus nici dacă scrii foarte bine

| RAY a răspuns (pentru BurLeaX):

Tu baga bani în tine, în fizicul tău., nu gramatica ta e cauza și fizicul

| Mopmop a răspuns (pentru RAY):

Multumedc pentru sfaturi.

| Mopmop a răspuns (pentru RAY):

Iti inteleg ingrijorarea si iti multumesc pentru aprecieri. Un adevarat domn nu se lauda cu cuceririle sale insa fac o exceptie acum: am avut si am acum in viata mea o femeie extraordinara! Ca o paranteza...eu am inventat notiunea de sapiosexual!laughing)