| PrincessConsuela a întrebat:

De curand mi-am luat cartea "You are dead without money". Dar am o mica problema... am nevoie de rezumat in engleza. Nu de alta, dar si cartea este in engleza si sunt prea multe cuvinte necunoscute. Le-am cautat dar nu le-am gasit. Dau funda la CEL MAI SCURT rezumat. Nu am nevoie sa imi copiati toata cartea. Vreau doar sa ma ajutati sa inteleg ceva din ea.

2 răspunsuri:
| PrincessConsuela explică:

Nu exista. Sunt minuni d-ale americanilor. NU au aia gramatica englezilor si cam pocesc limba...

| anonim10203040 a răspuns:

Uite eu am citit cartea aia da nici in dictionar nu exista cuvintele alea ar trbuii sa fie