| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

De unde iau o adeverinta pentru admiterea de la facultate in care sa se arate ca sunt apt pentru a urma o facultate?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există așa ceva. Dacă ai bac, ești apt.

| RedHairCarrot a răspuns (pentru sadrian46):

Va informez ca atat pentru inscriereanla program de licenta, cat si la master, este necesara atasarea unei adeverinte din care sa rezulte ca persoana este apta medical pentru a urma studiile.

| sadrian46 a răspuns (pentru RedHairCarrot):

Eii, nu știam asta. Am terminat licența în 69. Norocul meu.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! De la medicul de familie.

| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru Aasdfghj):

Pai nu am un medic de familie, nu as putea sa fac rost de la un cabinet ceva, fără sa mai stau sa caut medic?

| Aasdfghj a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

Nu stiu ce sa zic. Incearca asa atunci si vezi daca iti primeste adeverinta la dosar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la medicul de familie. Ai zis ca nu și medic de familie? Asa ceva n am mai pomenit. Toți avem un medic de familie, înscrie-te la unul

| aneliram a răspuns:

De la medicul de familie.