| ScoobyTPU a întrebat:

Deci am intrat la liceu economic (Nicolae Kretzulescu) as putea sa ma transfer la Liceul AL.I.CUZA pe profilul mate-info daca media mea de admitere este 8, 88 si ultima medie la mate-info la cuza a fost 8, 94? Astept raspunsuri cat mai concrente.

Răspuns Câştigător
| madastar18 a răspuns:

Da te poti transfera, dar nu cred ca vrei sa faci 5 ore de mate pe saptamana, mai bine ramai la CONTABILITATE este mai buna ca MATE-INFO plus ca la ce medie ai ii spargi pe aia din clasa la tine si faci doar 3 ore de contabilitate si 3 mate eu zic ca mai bine ramai la CONTA.
Dar daca vrei la Mate Info te poti transfera foarte usor intraband la director.
Funda?

| ScoobyTPU explică (pentru madastar18):

Pai si nu trebuie sa dau acele diferente?

| madastar18 a răspuns (pentru ScoobyTPU):

Nu doar daca erai in clasa al 10-a si vroiai sa te transferi, dar tu daca ai trecut a 9-a te transferi fara nicio problema.

| ScoobyTPU explică (pentru madastar18):

Pai si ma pot multa chiar daca media mea este 8, 88 si media ultimului admis este 8, 94? Te rog raspunde urgent