| Anto97 a întrebat:

Deci...am intrat sa ma loghez pe digibook http://www.documentexaminers.org/members/ si nu imi merg username si parola.cred ca le-au schimbat eu m-am logat cu username:roadmin si password:digibook dar imi spune "invalid username or password"
va rog sa imi spuneti username-ul si parola noua plzzz...sa mearga

2 răspunsuri:
| Anto97 explică:

Alexa2010. daca nu stii despre ce este vorba nu mai raspunde aiurea...nu este un cont facut de mine...toata lumea intra pe site cu aceleasi date(datele sunt stabilite de administrator) acestea s-au schimbat si am intrebat daca stie cineva noile date de autentificare.

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Cat de idiot sa fii sa-ti faci parola publica?laughing