| XxElenaxX2008 a întrebat:

Deci am o intrebare, zodia gemeni incepe din 21 mai pana in 21 iunie? Ca vad tot timpul ca ba incepe din 22 mai ba din 21 mai. (Sunt nascuta in 21 mai si vreau sa stiu ce zodie sunt.)

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand esti nascuta chiar la granita zodicala, atunci partial ai si proprietatile zodiacului invecinat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ora la care te-ai născut. Făți astrograma natală și află.

https://www.astralia.ro/? q=astrograma_natala

Dacă nu știi ora exactă, dar știi intervalul, știi că te-ai născut musai după 8, pune mai multe ore și vezi de la ce oră se schimbă zodia. Poate reușești să ți-o aproximezi, măcar.

| XxElenaxX2008 explică (pentru anonim_4396):

Nust cum se face dar stiu ca s născută între orele 11:55 și 12