| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o mare problema si-mi trebuie rezolvare rapid deci funda asigarata happy. Cn stie sa-mi scrie o problema pentru program C cu date de intrare, iesire, model matematic...va rog eu am nevoie urgent. Cum spuneam funda garantat

3 răspunsuri:
| xXxRaduxXx a răspuns:

Ok dar tot nu inteleg ce sa fie in problema? un "cout" si atat?thinking

| Alecsx4u a răspuns:

Deci ca sa ma ajuti sau sa ma ajutati happy de ex eu am facut una si e media aritmetica a 3 nr imi trebuie numai formulele ca ex eu am pus m=(a+b+c)/3 si na imi trebuie sa stiu ce e si formula happy restul cred ca ma descurc

| Alecsx4u a răspuns:

Ink un ex e intensitatea cu formula i=u/r deci mai aveti vreo idee?