| baiatulzambaret a întrebat:

Deci daca ramane cine de 2 ori repetent si odata nu merege aproape de loc la scoala pentru ca nu poate ca e plecat din tara si si'a retras dosaru scolar se pune abandon scolar? il va mai primi la scoala?

2 răspunsuri:
| DemonAlex a răspuns:

Salut,te mai primeste sigur.Am o prietena care a ramas de 2 ori repetenta, o data nu a mers deloc la scoala pentru ca era in Italia iar acum este din nou la scoala.Bafta!

| anamariadragutza a răspuns:

Te va primi. nu ai voie trei ani la rand sa ramai repetent.u un an ai fost plecat.te va primi cu siguranta