| Mhjua a întrebat:

Deci fac parte din Consiliul Evelvilor de la mine din scoala, si trebuie sa gesesc cat mai multe idei pentru programu "Scoala Alftel"[ program in crae venimla scoala de amuzment, sa facem cat mai multe activitati] care se va desfarsura prin perioada Pastelui! Aveti ideii care m'ar putea >ajuta?:puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| miradoniz a răspuns:

Ce ar fi dacă ați organiza un mic curs de caligrafie chineza? este extrem de simplu de organizat(aveți doar nevoie de foi albe și atenție,caracterele se desenează într-o anumita ordine),vă învață ceva ce v-ar putea fi folositor, și ar putea fi amuzant?! mă rog, dacă vă amuză să desenați;)) uite aici un exemplu de explicație http://www.sonicnovel.com/kanjia.html

| Mhjua explică:

Sunt la generala