| andrei_8638 a întrebat:

Deci in primul rand buna tutoror. dau funda si voturi la toti cei care imi raspund.sunt cls a 8-a si mai esti foaret putin si o sa dau examenele.am media toate din toate clasele 9, 20 adica ce note i-au in examene se imparte cu nota mea.sunt un elev foarte bun dar matematica ma omoara.in clasa a 8-a am 9, 77 pe sem 1. mi-e frica de mor. daca i-au 9 la rom si 6 la mate? la ce liceu mai intru eu. o sa ma certe parinti si poate o sa am o trauma.am invatat atata timp pentru ce? ar fi bine daca i-au 9 la rom si 8 la mate. voi ce ziceti? cum a fost examenul? ma gandesc tot timpul numai la asta. dau funda.si vot

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TatSergiu a răspuns:

Ar fi bine sa iei un 9 la romana si un 9/8 ceva la mate ar trebui sa te chinui mult cu matematicawinking pentru ca stiu ca e greu
Trebe sa inveti pas cu paswinking examenul nu a fost foarte greuwinking

| mady66dxp a răspuns:

Si eu sunt cam in aceiasi situatie...matematica asta in plus eu vinerea viitoare dau teza si nu stiu ce sa fac eu nu ma descurc prea bine geometria pfff

| andrei_8638 explică:

Nu sai inteles.eu am media 9, 20 dar se aduna cu media notelor din examen si se imparte la 2.