| lauraaaaaaaa33 a întrebat:

Deci nu mai suport! cine a fost la olimpiada de engleza din aprilie anul asta-Bucuresti? 27 sau 29 pe cat era sa imi spuna si mie cineva daca a gasit rezultatele pe internet printr-un miracol ca sa mor eu de nu zici ca sunt handicapati ma duc si eu o data in viata la o olimpiada si astia nu sunt in stare sa puna pe internet niste rezultate suntem in sec 21 REZULTATELE TREBUIE SA FIE PE INTERNET ca poate e naibii unul in spital si nu se poate duce pana la scoala sa vada cat a luat dar are telefon, iar la noi profesoara a spus doar celui care a luat punctajul cel mai mare ca cica "imi pare rau copii dar doar la el stiu punctajul" la noi de ce nu te-ai uitat?! In fine, deci stie cineva unde le-as putea gasi? pana nu explodez de nervi. happy

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU a existat nici o "olimpiada de engleza din aprilie anul asta-Bucuresti 27 sau 29"!

Tu nici NU ştii la ce & în ce dată ai participat?

Vezi Calendarul de la linkul :
http://ismb.edu.ro/......4_2015.pdf

http://www.edu.ro/index.php/articles/22522

www.edu.ro/index.php?module=uploads&func=download&fileId=20401

Toate cele bune!

| BlackCat13 a răspuns:

Nu am gasit nici eu

| lauraaaaaaaa33 explică:

Stiu foarte bine la ce omlipiada am fost
In aprilie anul asta pe 27 cred sau oricum dupa 20

| lauraaaaaaaa33 explică:

Olimpiada a fost pe 25 aprilie 2015