| Skumpik0t a întrebat:

Deci nu stiu la ce liceu sa intru. Ma pricep la Romana, Franceza, Engleza, muzicaa si chimie. o sugestie? ps: La mate am media 6.

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ai note bune la Romana, Franceza, Engleza, muzicaa si chimie, că aici ai învățat mai serios și la matematică ai media 6 că aici nu merge să nu înveți sistematic, și erau niște goluri, motiv pentru care nu ai priceput totul, și ai luat note mai slabe.
Matematica și fizica, te învață și te obligă, să gândești logic, că la astea nu merge cu toceala, trebuie să pricepi despre ce este vorba.

| MMihai a răspuns:

Citește tot ce am scris aceste fete, că îți va fi util și ție :

http://www.TPU.ro/......-p-s-sunt/

Dacă ții cont de chiar tot ce am scris la postarea :

http://www.TPU.ro/......-p-s-sunt/

și înveți foarte serios, dar foarte serios, da te vei descurca la o clasă de real și te vei „ pricepe" și la matematică, dacă înveți serios.
Ai acum o vacanță, în care poți învăța zilnic, serios 12 -13 ore, din 24, dacă vrei să înveți.

| RazzyFUnik a răspuns:

Filologie

| ewygirl a răspuns:

Limbi straine