| Ingognito a întrebat:

Deci programul la Bac este:
21 romana;
23 mate;
Si 26 biologie.

Asta inseamna ca incepem de miercuri? Ca ma uitam sa vad cand incep si ziceau gen luni 21 august incepe doar ca luni este 19 si nu stiu ce sa mai inteleg, pana la urma proba la matematica va fi vineri?

4 răspunsuri:
| crud a răspuns:

1) Daca tot dai Bac-ul, e bine sa retii ca vorbirea nu incepe cu "deci".
2) Din moment ce se precizeaza data examenului, pe aceasta o vei lua in considerare, indiferent in ce zi a saptamanii ar fi.

| Ingognito explică (pentru crud):

Ok, mersi si nu-i problema de romana am trecut deja la ea rolling on the floor

| Stella66 a răspuns:

Se incepe de miercuri. Da, vineri va fi proba la mate. Succes!