| EduardTPU a întrebat:

Despre Facultatea de Biologie din Bucuresti! Puteti sa-mi confirmati daca stiti, admiterea anul acesta se face doar pe baza de dosar (media de la bac)? La fel a fost si anul trecut? Care au fost mediile cu care s-au intrat la buget (minima/maxima)? Am cautat informatii referitoare la admiterea din anii precedenti insa in zadar...

Răspuns Câştigător
| ancaemilia a răspuns:

Admiterea anul acesta se face doar pe baza de dosar... sper ca te-am ajutat funda?