| Dark4 a întrebat:

Despre ingineria medicală, știe cineva ceva?

3 răspunsuri:
| SomethingFunni a răspuns:

Trebuie sa fii mai specific.

| Dark4 explică (pentru SomethingFunni):

Ma interesează dacă merita, am înțeles ca in România nu prea se caută. M ar interesa sa merg pe aceasta ramura, dar n am suficiente informații despre asta.

| SomethingFunni a răspuns (pentru Dark4):

Se cauta si in Romania personal calificat, desi din ce face un "inginer medical" 90% poate sa faca si una dintre asistentele mele cu niste extra cunostinte tehnice pe un salariu mai mic deci nu o sa gasesti un job relevant cu usurinta. Doar in vest o sa gasesti cateva institutii care vor sa arunce cu banii pentru acel 10%, dar noi nu avem bani nici pentru prima jumate.