| RazvanSmile a întrebat:

Din ce subiecte se da olimpiada la biologie-faza locala-clasa a VII-a?!?

Răspuns Câştigător
| Mihaii00 a răspuns:

La faza locala, se vor da 40 de intrebari din sistemul nervos central si periferic.Si se mai dau 2 probleme(sau mai multe) ce au mai mult legatura cu matematica decat cu biologia.De asemenea, toate aceste 42 de subiecte(atatea am avut eu)au variante A, B, C, D(posibil chiar si E)

| RazvanSmile explică (pentru Mihaii00):

ID-ul meu este razvan.smile99@yahoo.com,sa mai vbwinking

| RazvanSmile explică (pentru Mihaii00):

Pardon razvan.smile23@yahoo.com

| Mihaii00 a răspuns (pentru RazvanSmile):

Vezi ca momentan am probleme cu messu, o sa ti-l bag dupa c rezolvwinking

| RazvanSmile explică (pentru Mihaii00):

winkingmultumesc mult!

| Mihaii00 a răspuns (pentru RazvanSmile):

N-ai pentru ce...sa te vad la sector(eu ma duc)smug

| RazvanSmile explică (pentru Mihaii00):

Esti in clasa a 7-a?