| andreeamitoi a întrebat:

Din ce volum face parte "Bivolul si cotofana" de George Toparceanu(fabula)?

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Face parte din volumul "Fabule pentu copii"

7 răspunsuri:
| Anonime a răspuns:

Face parte din volumul.

| andreeamitoi explică:

Din pacate toti mi-ati fost de folos cu ACELASI RASPUNS laughing dar AdiSR a fost primul care a dat acest raspuns. Multumesc mult tuturorhappy.

| misu a răspuns:

Fabule pentru copii

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Fabula "Bivolul si Cotofana" face parte din volumul intitulat „Fabule pentru copii" :]
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Fabula Bivolul si Cotofana de George Toparceanu face parte din volumul intitulat Fabule pentru copii. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fabula "Bivolul si Cotofana" face parte din volumul intitulat „Fabule pentru copii".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fabule pentru copii