| Hdhdj a întrebat:

Din moment ce scoala este o instituție publică, elevii nevaccinati vor mai avea voie să participe la orele fizice?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

2 saptamani, incepand de azi, este vacanta. Nu ai auzit?

| Hdhdj explică (pentru darrio2007):

Asa. Si dupa astea 2 săptămâni? Legea asta e pentru 30 de zile

| darrio2007 a răspuns (pentru Hdhdj):

Deocamdata asta e. Ce va mai fi, vom vedea.

| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca nu... fiind nevoiti sa fie online la ore.

| Celcestietot a răspuns:

Momentan sunt in vacanta o parte dintre ei. Probabil ca dupa aceasta se va trece la invatamantul online temporar, ca nu vor dura o vesnicie aceste restrictii.

| Frank51 a răspuns:

Depinde ce hotărâre ia ministrul educației, probabil se va tine cont de rata de infectare din localitate.

| Lukasssz a răspuns:

E vacanta, potol cu scoala

| Hdhdj explică (pentru Lukasssz):

Dacă nu iti convine intrebarea puteai sa nu raspunzi

| CIaudiu a răspuns:

Faza e ca vaccinul chiar face ceva bun, insa daca s-ar pune o asemenea lege intr-o tara plina de religiosi analfabeti conspirationisti, oh... pai... protestele din piata unirii impotriva PSD-ului ar fi pistol cu apa. Aici am vorbi de milioane de oameni care ar iesi in strada sa isi apere ineptiile citite si prost interpretate din cartea aia de povesti pe care o numesc Biblia, si cu care incearca sa spele pe creier orice pro-vaccinist.

| peanut003 a răspuns (pentru CIaudiu):

Aberezi cam mult

| CIaudiu a răspuns (pentru peanut003):

Esti un alt anti-vaccinist care se crede as in medicina si politica mondiala?