| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

Dintre : mega image, lidl si Carrefour unde sunt produsele mai ieftine?

4 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Carrefour cele mai ieftine, Mega Image cele mai scumpe. Bineinteles dintre astea 3.

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Carrefour, te rog nu te lua dupa ciumabubonica, habar nu are ce zice.

| ciumabubonica a răspuns:

Sa stii ca au cam acelasi pret peste tot sau de exemplu din carreforu iei portocalele cu 2 lei si merele cu 3 iar din lidl iei merele cu 2 si portocalele cu 3...cam asa functioneaza ca sa aiba toate clientela

| AndreiAron656 a răspuns:

Carrefour logic