| AlexDorinel a întrebat:

Doar la mine in clasa e asa galagie?
Zice un copil ceva,toti incep sa rada,cum zice profa ceva mai amuzant unu da replica,altul tipa, altul ragaie, intotdeauna se aud zgomote,"fâșâit","bombănit",

E normal? Doar la mine in clasa se intampla?

P.S:Suntem 30 in clasa

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Da, e normal.

Răspuns utilizator avertizat
| Ineys a răspuns (pentru AlexDorinel):

Da. Avand in vedere ca aveti 12-13 ani sau mai putin e normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e normal sa fie gălăgie, sa va simțiți bine ca doar nu e priveghi

| CarcotasulVesel a răspuns:

Asa stii sa nu te faci profesor cand vei fi mare, o sa ai placerea sa fii tu ala care trebuie sa faca fata la asta tongue