| king5151 a întrebat:

Doar pentru mine nu mai au farmec sarbatorile fara zapada? Adica hai sa lasam zapada, dar se anunta si 15-20 grade, ce e asta fratilor.

9 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Pentru incalzirea globala e inca prea devreme, dar, da, astfel de vreme va apare din ce in ce mai des.

| Yuoia a răspuns:

Unde locuiesti de ti se anunta 20 de grade? Ca in Romania, nu.

| LaviniuA a răspuns:

Unde se anunta? Ca pe accuweather vad temp normale.

| king5151 explică (pentru LaviniuA):

Digi, antena 3

| LaviniuA a răspuns (pentru king5151):

Digi=unitate militara si antena 3=debaraua CNN.
Astia manipuleaza si mint in ultimul hal.
Au primit bani si ordin sa faca propaganda pentru incalzirea globala -> bat campii pe tema asta cat pot de mult.

| MariannN20 a răspuns:

Ce sa fie. incalzirea globala face totul
nu cred ca vom ajunge bine daca nu facem ceva, si asa nimeni nu isi da interesul pentru asta
numai Japonia cred ca face ceva in legatura cu asta..restu stam si asteptam cu bratele deschise ultimele zile din viata

| AvakinAndrei a răspuns:

Sunt de acord cu tine! Pentru mine sărbătorile de iarna nu mai au farmec cum aveau acum câțiva ani..De exemplu, iubesc sa împodobesc bradul, dar mai ales ca Moș Crăciun nu exista. nu mai are sens

| sadrian46 a răspuns (pentru AvakinAndrei):

Ce înseamnă existența unei entități?

| miaumiau8888 a răspuns:

E foarte trist... e pentru că am fost invatati sa traim craciunul cu zapada de 2 metri ca in desene, pe vremuri poate asa era, dar craciunul poate fi frumos si fara zapada daca ai cu cine sa te bucuri. Eu anul trecut am avut un craciun super fain si aproape ca erau 20 de grade afara. Sunt locuri in care exista 2 anotimpuri, in Florida împodobesc bradul vara. E asa ciudat! Ma rog sa fie zapada de craciun anul asta.