| anonim_4396 a întrebat:

Doresc si eu carti cu vampiri,varcolaci,fantome gen:
academia vampirilor,vampirii sudului,jurnalele v.,fortele raului absolut,nu plange sub clar de luna,mai las-o moale cu fantomele,blestemul din swoon,frenezia
si carti cu adolescenti gen :micutele mincinoase,jocul minciuni,iubitul virtual, privilegiul.
Cele ai bune filme cu vampiri si adolesenti primeste o funda.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Încearcă Crima din Orient Express - Agatha Christie. Nu am citit-o încă, dar majoritatea colegilor mei o citesc și sunt mulțumiți. O zi bună!

| buburutzaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Am citit toate cartile Agatei C.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Există „n" cărți superbe, adică toate sunt frumoase în felul lor. Citește Singur pe lume - Hector Malot; Marile speranțe - Charles Dickens; Învitație la vals - Mihail Drumeș, dar nu se încadrează în domeniul tău. Succes!