| hhhdhdhdhd a întrebat:

Dupa ce culegeri invatati pentru bac 2012?(Ma intereseaza sa-mi recomandati niste carti pentru lb romana/istorie/geografie). Ma intereseaza foarte mult sa ai aiba si sinteze, si un link daca se poate Multumesc

2 răspunsuri:
| CristiSeeker a răspuns:

Pentru Romana invat dupa o culegere foarte buna - Eseul, Editura ART.

| cab a răspuns:

La romana este usor de invatat din culegerea "SINTEZE COMPLETE BAC" autor Alina Panait. Gasesti mai multe detalii despre aceasta pe www.admis-romana.ro