| Adi0696 a întrebat:

Dupa ce termin liceul(la anul):academia militara sau limbi straine?

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Tu ce vrei să faci cu viața ta?
De ce întrebi niște necunoscuți despre ceva ce ar trebui să faci? E viața ta, dacă noi îți spunem să te arunci în fântână, nu o vei face oricum!
Tu ce îți dorești să faci?
Cum te vezi peste 10 ani? Unde?
Gândește-te bine!

| HaKa93 a răspuns:

Daca te gandesti la o cariera militara, trebuie sa iti placa. depinde si unde vrei sa mergi: terestre, aeriene, marina, tehnica, medicina. astea sunt academiile militare de la noi. iti spun ca sa stii ca daca optezi pe o cariera militare, sa te gandesti bine pentru ca totul o sa se limiteze. ramai mai bine la limbi straine. iti spun din propria experienta

| JucărieLEGO a răspuns:

Dupa moaca de la avatar du-te la ATM. Asta e cel mai bun raspuns superficial pe care il poti primi la cate detalii ne-ai furnizat.