| SofiaTeodorescu a întrebat:

Dupa semestrul I se face din nou repartizare cine trece la taxa cine ramane/ trece la buget, oare se face dupa restante ( in 8 se termina sesiunea si in 12 parca sesiunea de restane ) sau la sfarsit de an, Totus daca trec in semestrul 2 la taxa cat platesc?

4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

La mine se facea la sfarsit de an dupa sesiunea de restante si mariri, undeva prin septembrie

| Adry05 a răspuns:

Se face in fiecare semestru dupa sesiunea de restante. De unde sa stim noi cat trebuie sa platesti cand nu zici nici facultate, nici oras etc. Taxa tine de fiecare facultate nu e ceva universal valabil

| SofiaTeodorescu explică (pentru Adry05):

Poti sa dai un exemplu, vai doamne, poti sa zici daca se plateste toata suma sau doar jumate.

| SofiaTeodorescu explică:

12 parca incepe **