| Legos a întrebat:

E adevarat ca de pe 25 pana pe 29 se inchid scolile din cauza alegerilor?

7 răspunsuri:
| Legos explică (pentru danbnz):

Am vazut stire ai de asta am si intrebat

| danbnz a răspuns (pentru Legos):

Pai de aia ti-am trimis link-ul... ca sa vezi ca stirea e confirmata din mai multe surse.

| DonEduardo a răspuns:

Da. este posibil chiar de pe 24 sa se inchida.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Se închid dar orele se vor efectua în mediul online. Nu scăpați voi asa ușor laughing

| Andresso a răspuns:

Da, sper sa nu ne inchida iar ca prin martie, poate o fi o minciuna... ar fi jale

| împreunăfacembine a răspuns:

Da, este adevărat. Din câte am înțeles în această perioadă cursurile se vor ține online.

Seară faină! happy